Jeżeli wyobrazimy sobie, ile słomek do picia różnego rodzaju napojów zużywamy dziennie, to dostaniemy obraz tego, ile plastiku jest w tym czasie produkowane. To ogromne ilości szkodliwego materiału, który trzeba gdzieś składować. Na szczęście coraz częściej sięgamy po naturalne zamienniki a bary i restauracje szczycą się używaniem ekologicznych słomek.

Naturalne słomki to wyroby w pełni ekologiczne powstające z łatwo rozkładających się i nieszkodliwych dla środowiska materiałów. Ponadto podczas ich produkcji wytwarza się mniej negatywnych substancji. Korzystny wpływ na środowisko jest niezaprzeczalny, ale zapewne zastanawiasz się, czy takie słomki są wygodne w użytkowaniu. Proponujemy Ci przyjrzeć się bliżej oryginalnemu produktowi, jakim są słomki wykonane z makaronu. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

W pełni naturalne słomki makaronowe

 Słomki z makaronu to produkty, które  powstały z jakościowej i organicznej pszenicy durum pochodzącej z naturalnych upraw. Materiał ten zapewnia pełny rozkład w naturalnych warunkach, przez co nie musimy martwić się, że zaśmiecamy środowisko. Można dosłownie wyrzucić ją do jeziora, a ta ulegnie rozkładowi w ciągu kilku dni lub skończy jako pokarm dla ryb. Podczas spożywania zimnych napojów przez bardzo długi czas zachowuje trwałość i nie mięknie. Słomki z makaronu w żaden sposób nie wpływają na smak spożywanego napoju a zanurzone w napoju nawet do kilku godzin. Bardzo łatwo również dostosować ją do własnych potrzeb – jeżeli słomka jest za długa, wystarczy ją odpowiednio ułamać. Nie jest to możliwe w przypadku rurek plastikowych czy papierowych.

Ekologiczne słomki od Slowpack

Decydując się na zakupy w naszym sklepie, zyskujesz dostęp do wielu artykułów ekologicznych w korzystnych cenach. Starannie dobieramy nas asortyment, aby każdy produkt posiadał odpowiednie certyfikaty ekologiczne i gwarancję naturalnego pochodzenia. Sprawdź już dziś naszą szeroką ofertę, a na pewno znajdziesz cos dla siebie – sklep Slowpack.

Comments are closed.

Pin It