Latem słońce wpadające do salonu nadmiernie nagrzewa pomieszczenie? Promienie uniemożliwiają swobodne oglądanie telewizji czy korzystanie z komputera? Rozwiązaniem Twoich problemów jest kupno rolet montowanych nad oknem po zewnętrznej stronie! Montaż nowoczesnych rolet niesie ze sobą wiele korzyści. Oto największe zalety rolet zewnętrznych!

Zalety rolet zewnętrznych: kontrola temperatury

Jakie są zalety rolet zewnętrznych? Przede wszystkim, dodatkowe przesłony stanowią barierę dla ogrzanego wewnątrz domu powietrza. Dzięki zasłoniętym roletom możesz ograniczyć straty ciepła w okresie grzewczym, co pozwala zmniejszyć wysokość rachunków za ogrzewanie. Z kolei w okresie letnim rolety zacieniają wnętrze domu, ochładzając go i przynosząc ulgę domownikom. Perforacja w listwach pozwala na wietrzenie pomieszczeń nawet przy  zasłoniętych roletach.

Cisza i spokój

Mieszkasz w bliskim sąsiedztwie torów kolejowych? A może odgłosy pędzących samochodów nie pozwalają Ci zasnąć? Zainwestuj w rolety! Nowoczesne modele produkowane są najczęściej z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową. Specyficzna konstrukcja sprawia, że rolety tłumią dźwięki nawet o kilkanaście decybeli.

Ochrona przed włamaniem

Wyposażenie okien, w szczególności drzwi balkonowych i tarasowych, w rolety z mocnym pancerzem o wysokiej odporności na uszkodzenia i podważenie minimalizuje ryzyko włamania. „Uzbrajając” swój dom w rolety, zapewnisz sobie i swojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa.

Większa prywatność

Rolety osłaniające okna pozwalają czuć się w swoich czterech ścianach w pełni swobodnie. Aby odizolować się od ciekawskich spojrzeń sąsiadów i zwiększyć poczucie prywatności w domu, wystarczy opuścić rolety.

Comments are closed.

Pin It