W sklepie Wally masz wszystko – od dekoracji ściennych po artykuły biurowe dla firm, które przyczynią się do organizacji spotkań, wykonywania obowiązków lub bezpieczeństwa w miejscu pracy. Wally, powstał jako jeden z pierwszym sklepów z artykułami dekoracyjnymi na miarę. Od wielu lat dostarcza klientom najlepsze rozwiązania, zapewniając najszerszy zakres produktów do biura i domu. Z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W Wally otrzymujesz dostęp do oferty suchościeralnych tablic, planerów, flipchartów czy akcesoriów do oznakowania magazynów. A to jeszcze nie wszystko. Sprawdź wszystkie artykuły w sklepie internetowym online.

Tablica suchościeralna – zapomnij o tradycyjnych, zielonych tablicach

Wielu z nas pamięta stare i wysłużone zielone tablice w szkołach, na których rozwiązywaliśmy zadania matematyczne lub uczyliśmy się pisać poprawnie na lekcjach polskiego. Tablice kredowe powoli odchodzą do lamusa. Alternatywą dla nich mogą być tablice suchościeralne. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy zadbać o lepszą organizację pracy i sprawny przepływ informacji. W Wally znajdziesz tablice, gdzie wybierzesz ich kolor, wymiary, rodzaj, wykończenie i sposób montażu. A jakie są jej plusy? Przede wszystkim łatwe ścieranie napisów, prosty montaż i odporność na warunki atmosferyczne. Tablice suchościeralne będą doskonałym wyborem dla każdego, kto chce zaprezentować informacje większej grupie osób.

Fototapety ścienne na wymiar – połączenie oryginalności i uniwersalności

Fototapety na wymiar to szybka i efektowna dekoracja mieszkania. Dzięki niej nie musimy martwić się o malowanie ściany i tracenie przy tym zbędnie czasu. Fototapeta jest łatwa w montażu. Nie wymaga dużego nakładu czasu i kosztów, a uzyskamy spektakularny efekt. W sklepie internetowym Wally kupisz nowoczesne fototapety w kilku wariantach materiałowych – flizelinowe, lateksowe, jak i samoprzylepne. Dzięki temu najmniejszym kosztem prac, odmienisz swoje ściany w mieszkaniu.

 

Comments are closed.

Pin It