Szkoda, żeby dzieci siedziały długo w domu, jeśli chodzi o lato. To tak piękna i optymistyczna pora roku, że warto zadbać o atrakcje dla nich. W szczególności, jeżeli mowa jest o zorganizowanym wyjeździe, w gronie swoich rówieśników.

Dla nieco młodszych dzieci

Nie tylko, jeżeli mowa jest o nastolatkach, ale nawet młodsi zasługują na to, aby w takim wyjeździe wziąć udział. To właśnie dla dzieci od siódmego do ok. trzynastego, czternastego roku życia przeznaczone są kolonie. Wielu rodziców pewnie pamięta własne takie wyjazdy, które tak naprawdę stawały się dla nich pierwszym krokiem ku samodzielności. Warto więc takie kolonie 2022 zapewnić swoim rodzicom. Je to w swojej ofercie ma m.in. Róża Wiatrów – znany i ceniony ośrodek, który od wielu lat działa w branży turystycznej.

Wypoczynek pod żaglami

Co prawda, takie małe dzieci jeszcze prawowitymi żeglarzami zostać nie mogą. Nie przeszkodzi to jednak w zapoznaniu się z tymi zagadnieniami. Podczas całego wypoczynku dzieciaki będą miały okazję do tego, aby pływać na jachtach otwarto pokładowych. Oczywiście, nie wszyscy naraz. Cała grupa zostanie podzielona na mniejsze załogi. W czasie, gdy jedna ekipa znajdować się będzie na jachcie, druga będzie plażować lub też wykonywać inne, równie kreatywne zajęcia pod okiem doświadczonej kadry.

Wesołe przygody

Kolonia dla najmłodszych może stać się doskonałą okazją do tego, aby zapoznać się z wieloma ciekawymi tematami, jak chociażby – wyżej wspomniane – żeglarstwo, czy też paintball. To ostatnie to doskonała propozycja dla tych wszystkich, co lubią zdrowy zastrzyk adrenaliny. Chociaż, na pewno równie radośnie zostanie przywitane przez nich strzelectwo. Nie zabraknie również wycieczek autokarowych, które pozwolą na bliskie poznanie atrakcji turystycznych, jakie znajdują się na Mazurach.

Wypoczynek w górach

Róża Wiatrów zaprasza do tego, aby wypocząć na obozie nerfowym, w górach. Wszyscy jadą nad morze lub nad jezioro, to można również pomyśleć o drugim końcu Polski, gdzie można zapisać się na wspaniałą przygodę. Podczas całego wyjazdu planowane są zabawy z Nerfami, które są w posiadaniu zdecydowanej większości dzieci. Wspólnie będzie można budować bazę. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w bitwie, czy też będą tworzyli własnego awatara. Ciekawych zajęć na takiej kolonii nie zabraknie, a najmłodsi wrócą do domu, nie tylko z brudnymi ubraniami, ale także z bagażem wspaniałych wspomnień. 

 

Comments are closed.

Pin It https://beesafe.pl/porady/oplaty-na-a4/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/136-kuchnia-w-stylu-skandynawskim-w-bloku https://hamam-project.org/jak-wybrac-najlepsze-okna-z-pcv/