Chyba nie da się policzyć, ileż to witryn odwiedzanych jest przez potencjalnych użytkowników, codzienne, o różnych godzinach. Nie tylko, jeżeli mowa jest o obowiązkach zawodowych, ale o przyjemnościach. Nic więc dziwnego, że każda osoba będąca właścicielem takiej strony, dąży do tego, aby spełniała ona (witryna) oczekiwania użytkowników.

Dokument HTML

Web Development Company taka jak np. 10Clouds pomoże w stworzeniu prawidłowo działającej witrny firmowej, sklepu internetowego, czy też bloga o różnorodnej tematyce. Web Development stało się niezwykle pożądaną usługą przez przedsiębiorstwa i osoby prywatne. Warto odpowiedzieć sobie na pytanie odnośnie tego, czym w ogóle taka strona jest. Otóż jest to “dokument HTML wyświetlający treści i multimedia poprzez przeglądarkę internetową”. Każda witryna, niezależnie od tego, do czego się dokładnie odnosi, zbudowana jest poprzez język znaczników, którego nie można mylić ze znanymi językami oprogramowania.

Elementy składowe strony internetowej

Wszystkie Web Development Companies oferujące Web Development Services zadbają o to, aby owy dokument HTML (który niekiedy stworzony może być w PHP), zawierał odpowiednie elementy składowe. Warto dodać, że część z nich zawsze musi zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Na liście tychże elementów znajdują się:

  • dokumenty strony, które mogą zostać wykonane w dowolnym formacie,
  • style strony, które już muszą zostać wykonane w formacie CSS,
  • skrypty aktywizujące możliwość interakcji ze stroną,
  • treści,
  • multimedia i grafiki.

W szczególności te dwa ostatnie punktu, muszą uwzględniać oczekiwania firmy, użytkownika, kóry ową stronę będzie zamawiać. 

Względy SEO

Web Development Service musi uwzglęniać podstawowe zasady SEO. Dzięki temu będzie można zwiększyć jej szanse, jeżeli chodzi o organiczne wyniki wyszukiwania. W szczególności, jeżeli chodzi o treść. Należy odnaleźć m.in. słowa kluczowe, które sprawią, że witryna faktycznie będzie miała szansę na to, aby wysoko znaleźć się w wynikach wyszukiwania. Treść jest podstawową formą przekazu. Aczkolwiek, nie można przy tym zapomnieć o obrazach, które nie tylko powinny zawierać prawidłową treść. Niekiedy obraz jest cenniejszy niż tysiące słów. Web design and development musi objąć przygotowanie plików graficznych, które zawierać będą prawidłowe formaty: JPG i PNG. Istnieje nowy format plików graficznych – WEBP. Jest to format, który został dopasowany do nowej generacji Google. 

 

Comments are closed.

Pin It