Zaaranżowanie ciekawej przestrzeni tarasowej nie jest trudne – producenci proponują nam wiele interesujących kompletów meblowych, jak również dodatków. Wśród tych ostatnich wyróżnia się przede wszystkim doniczki na taras – eleganckie doniczki pozwolą nam na wprowadzenie zieleni do strefy wypoczynkowej i stworzenie przestrzeni idealnej do relaksu. Jakie doniczki na taras wybrać?

Doniczki na taras z cementu

Szukając najciekawszych rozwiązań na taras warto zwrócić uwagę na doniczki na taras wykonane z cementu. Dzięki zastosowaniu trwałego i odpornego na zmienne warunki atmosferyczne materiału możemy cieszyć się dodatkiem, który będzie urozmaicał przestrzeń tarasu przez wiele lat. Doniczki na taras wykonane z cementu to propozycja przede wszystkim dla miłośników oryginalnych rozwiązań – doniczki takie dostępne są w szerokim wachlarzu kolorystycznym. Doniczki na taras wykonane z tego tworzywa świetnie sprawdza się zarówno do małych roślin, jak i do sadzenia niewielkich krzewów czy miniaturowych tuj na tarasach. 

Doniczki na taras wykonane z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że to właśnie technorattan króluje na naszych tarasach i w ogrodach. Olbrzymia popularność mebli technorattanowych sprawia, że meble te są szeroko dostępne, a topowi producenci proponują nam kolekcje wypełnione różnorodnymi elementami: sofami narożnymi, fotelami wiszącymi w kształcie kokonów, leżankami ogrodowymi. Wśród dostępnych elementów znajdziemy również technorattanowe donice na taras. Nowoczesne donice tego typu odporne są na zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci, wnikanie brudu. Doniczki na taras wykonane z technorattanu dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, przez co bez trudu dobierzemy element dopasowany do istniejącej już aranżacji. 

Comments are closed.

Pin It