Czasy, gdy pokoje dzieci miały jednolite, nudne ściany już dawno minęły. Dziś pokoje naszych maluchów są radosne, kolorowe i bardzo interesujące. Nie znaczy to, że wystrój takiego pokoju musi wiązać się z dużymi kosztami. Naklejki do pokoju dziecka pozwolą na rozweselenie przestrzeni i jednocześnie nie zrujnują rodziców. Jak wybrać ciekawe naklejki?

Za niemowlaka trzeba zdecydować

Wybierając naklejki do pokoju dziecka, rodzice muszą opierać się na własnej intuicji. Maluszek nie jest w stanie zdecydować, co podoba mu się najbardziej. Jest to zadanie rodziców.

W pokojach najmłodszych dzieci sprawdzą się bajkowe postaci. Masza, Myszka Miki czy miś Puchatek to kultowe już postaci, które są kochane przez większość maluchów. Warto również poszukać inspiracji w książeczkach dla maluchów. Mądra sowa, barwny jednorożec czy tęczowy królik również mogą zachwycić dzieci.

Naklejki w pokoju dziecka warto umieścić wszędzie tam, gdzie spędza on najwięcej czasu. Nad łóżeczkiem, przewijakiem czy w kąciku zabaw kolorowe ściany będą sprawiały maluchowi wiele radości.

Starszaki mają głos

Wybierając naklejki do pokoju dziecka starszego, rodzice powinni skonsultować ze swoją pociechą, co podoba się jej najbardziej. Warto pamiętać, że starsze dzieci mają już swoje ulubione postaci bajkowe, bohaterów czy ukochane zwierzątka.

Wybierając naklejki do pokoju dziecka, warto również pamiętać o marzeniach małych ludzi. W pokoju dziewczynki, która kocha taniec można umieścić tańczące, eteryczne baletnice. W pokoju miłośniczki zwierząt koniecznie muszą zza łóżka wychylać się nieśmiałe kotki, a zza szafy puchate szczeniaki.

W pokoju przyszłego piłkarza na ścianie musi znaleźć się bramka oraz piłka. W pokoju kosmonauty nie możne zabraknąć rakiety. Warto również pamiętać, że naklejki na ścianę mogą znaleźć się również na suficie. Planety oraz gwiazdy w pokoju astronoma to jest coś!

Naklejając naklejki w pokoju dziecka nie trzeba ograniczać się wyłącznie do ścian. Naklejki mogą zdobić szafę czy drzwi pokoju. Warto również zastanowić się, czy chcemy naklejki pojedyncze czy raczej cały zestaw, który stworzy zwartą kompozycję?

Naklejki do pokoju dziecka można również wykorzystać nad biurkiem małego ucznia. Warto jednak zwrócić uwagę, by był to obraz o stonowanych kolorach, które nie będą rozpraszały małego ucznia w trakcie robienia zadań domowych.

Naklejki w pokoju dziecka to świetny sposób na rozweselenie przestrzeni. Ich ogromną zaletą jest łatwy montaż, jak i demontaż. Koszt naklejek również jest bardzo przystępny, każdy rodzic może pozwolić sobie na taki wydatek.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.szabloneria.pl/k81,naklejki-do-pokoju-dziecka.html.

Comments are closed.

Pin It