Marzysz o funkcjonalnej, efektownej kuchni, w której nie będzie brakowało miejsca na przygotowywanie posiłków i przechowywanie naczyń, produktów spożywczych i akcesoriów? Oddaj swoje wnętrze w ręce profesjonalistów, którzy od podstaw zaprojektują każdy kąt. Dlaczego warto zainwestować w kuchnię na zamówienie? Sprawdź!

Modna zabudowa dopracowana w detalach

Kuchnia wykonana na zamówienie ściśle odpowiada preferencjom gospodarza. Możesz samodzielnie określić rodzaj szafek, głębokość szuflad i szerokość blatów, wybrać dodatki podnoszące komfort użytkowania mebli (na przykład system cichego domykania, wysuwane kosze czy prowadnice z hamulcem), kolor i rodzaj frontów. Nieustawne wnęki czy skosy nie są już problemem – projekt nowej kuchni wykonany przez doświadczonego architekta będzie idealnie dopasowany do układu wnętrza. Zamówienie kuchni na wymiar polecane jest zarówno osobom dysponującym mocno okrojoną przestrzenią, w której nie ma miejsca na nieprzemyślane elementy, jak i właścicielom dużych, otwartych kuchni, które muszą tworzyć spójną całość z częścią dzienną.

Kuchnia na zamówienie: oszczędność czasu i energii

Warto pamiętać, że kuchnia na zamówienie to rozwiązanie niezwykle wygodne. Nie musisz samodzielnie mierzyć wszystkich zakamarków, kompletować szafek, myśleć nad optymalnym układem i rozwiązaniami, poszukiwać idealnych mebli… Firmy zajmujące się tworzeniem mebli na zamówienie oferują kompleksową obsługę. Profesjonaliści dokonają wszystkich pomiarów, zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania, przygotują plan zabudowy w oparciu o Twoje wytyczne, a następnie sprawnie zrealizują projekt.

Comments are closed.

Pin It