Dobry księgowy to podstawa sukcesu biznesowego. Odpowiednia optymalizacja podatkowa pozwala uniknąć wielu problemów i prowadzić firmę w sposób przejrzysty. Jednym z miast, gdzie Taxon posiada swój oddział jest Gdańsk. Nasi doświadczeni eksperci gotowi są na pomoc w prowadzeniu usług rachunkowych nawet bez wychodzenia z domu. Sposobem na to jest aplikacja Taxon, do której otrzymujesz dostęp po nawiązaniu współpracy z naszym oddziałem w Gdańsku. 

Co otrzymasz wybierając biuro księgowe w Gdańsku?

Biuro rachunkowe Gdańsk zajmie się kompleksową obsługą Twojej firmy, abyś mógł skupić się na rozwoju własnego biznesu. W zakres usług wchodzą, m.in. obsługa księgowa, prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie karty podatkowej i obsługa kadrowo – płacowa. Dodatkowo, w ramach współpracy, dajemy Ci dostęp do innowacyjnego narzędzia jakim jest aplikacja Taxon. Posiada ona szereg funkcji niezbędnych do prowadzenia działalności. Aplikacja do faktur jest prosta w obsłudze, intuicyjna i użyteczna na co dzień. Pozwala na szybkie wystawienie faktur, przedstawienie dokumentacji księgowej oraz monitorowanie podatków i kosztów.

Nadal nie jesteś przekonany? Zobacz dodatkowe korzyści

Więc co jeszcze zyskasz dzięki współpracy z Taxon i biurem rachunkowym w Gdańsku? Przede wszystkim informacje na temat podatków Twojej firmy będą w jednym miejscu. Gdziekolwiek będziesz się znajdował masz podgląd i monitoring podatków. Wystawisz fakturę kontrahentom z Polski i z zagranicy, zaraportujesz koszty w formie zdjęć i będziesz w stałym kontakcie ze swoim księgowym. Jest to proste narzędzie ułatwiające pracę, oszczędzające czas i pieniądze. Wszystkie dane przechowywane są w bezpiecznej chmurze, a ty masz do niej dostęp przez 24/7. Sama aplikacja obecna jest w Google Play i AppStore.

KSeF – nowy system dla e-faktur

Ministerstwo Finansów stworzyło nową platformę służącą do wystawiania i przesyłania faktur ustrukturyzowanych. Projekt zmian wdrażający system e-faktur jest na razie nieobowiązkowy. Docelowo ma dotyczyć każdego przedsiębiorcę od roku 2023. Ma być o wiele sprawniejszy, prostszy i ułatwić przedsiębiorstwom rozliczenia między firmami. KFes to również ułatwienie dla skarbu państwa. Pracownicy w ten sposób będą mieli natychmiastowy dostęp do bieżących informacji. Więcej na temat zmian przeczytasz na https://www.taxon.pl/e-faktura-koniec-z-papierem-od-2023-roku/

Elektroniczny system do faktur działa na podobnej zasadzie co aplikacja Taxon. Jeśli nie jesteś przekonany do KSeF, skorzystaj z narzędzia od Taxon i dołącz do zadowolonych klientów. 

Comments are closed.

Pin It