Jak w prosty sposób zmienić zwykłą przestrzeń wypoczynkową na tarasie czy w ogrodzie w wyjątkowe miejsce do relaksu? Poza wygodnym kompletem meblowym warto rozważyć palenisko ogrodowe kwadratowe. Element taki coraz częściej pojawia się w przestrzeniach wypoczynkowych przy polskich domach. Zachwyca elegancją i funkcjonalnością, pozwala na wykreowanie nietuzinkowego nastroju!

Czym jest palenisko ogrodowe kwadratowe?

Palenisko ogrodowe to niebanalny dodatek, który pozwoli cieszyć się letnimi wieczorami znacznie dłużej. Rozwiązania tego typu są bezpieczne w użyciu, zaprojektowane w taki sposób, aby ich użytkowanie nie było problematyczne. Palenisko ogrodowe kwadratowe to pomysł na taras, gdzie spędzamy czas w gronie znajomych czy bliskich.

Jak zbudowane jest palenisko ogrodowe kwadratowe? Palenisko działa poprzez zasilanie gazowe – niewielka butla umieszczona jest wewnątrz urządzenia. Ogień pojawia się w momencie użycia zapłonu elektrycznego, a wysokość płomienia regulować można za pomocą pokrętła. Obudowa paleniska wykonana jest z materiałów kompozytowych oraz drewna teakowego – tworzywa te są odpowiednio zabezpieczone przed ciepłem. Wiele uwagi przyciąga samo palenisko, które imituje naturalne drewno. Atutem palenisk jest możliwość wyboru modelu dopasowanego rozmiarami czy kształtem do potrzeb. To wiele ułatwia!

Palenisko ogrodowe kwadratowe w centrum przestrzeni wypoczynkowej

Jak zaaranżować przestrzeń, wykorzystując palenisko ogrodowe kwadratowe? Palenisko powinno znajdować się w centralnym punkcie ogrodu czy tarasu. Wokół niego ustawmy komplet wypoczynkowy: sofę narożną czy klasyczną, fotele, krzesła. Palenisko może być również ustawione blisko stołu jadalnianego. Palenisko ogrodowe może być też wykorzystywane na zadaszonych werandach.

 

Comments are closed.

Pin It https://ecceo13-iof.org/solidny-kask-jezdziecki-o-czym-nalezy-pamietac/ http://mna-sf.org/co-kupic-na-jazde-konna-czyli-odwiedzamy-sklep-jezdziecki/ https://adoptionua.com/toczek-do-jazdy-konnej-funkcjonalny-kask-na-glowie-jezdzca/